See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor het uitvoeren van bewakingsactiviteiten
Beschreibung: De opdracht omvat het uitvoeren van bewakingsactiviteiten in één of meerdere instellingen/locaties van de provincie Antwerpen.
Interne Kennung: DFM-25/015
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79713000 Bewachungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: DFM-25/015 - 1
Beschreibung: De opdracht omvat: het uitvoeren van bewakingsactiviteiten in één of meerdere instellingen/locaties van de provincie Antwerpen. Perceel 1: statische bewaking en/of persoonscontrole en/of evenementenbewaking
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: DFM-25/015 - 2
Beschreibung: De opdracht omvat: het uitvoeren van bewakingsactiviteiten in één of meerdere instellingen/locaties van de provincie Antwerpen. Perceel 2: bewaking in het uitgaansmilieu
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: DFM-25/015 - 3
Beschreibung: De opdracht omvat: het uitvoeren van bewakingsactiviteiten in één of meerdere instellingen/locaties van de provincie Antwerpen. Perceel 3: bewaking met patrouillehond
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: DFM-25/015 - 4
Beschreibung: De opdracht omvat: het uitvoeren van bewakingsactiviteiten in één of meerdere instellingen/locaties van de provincie Antwerpen. Perceel 4: mobiele bewaking: mobiele controlerondes en/of interventie na alarm
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: DFM-25/015 - 5
Beschreibung: De opdracht omvat: het uitvoeren van bewakingsactiviteiten in één of meerdere instellingen/locaties van de provincie Antwerpen. Perceel 5: beheer alarmcentrale en oproepcentrale
Interne Kennung: 5