2. Verfahren
Verfahren
Titel: 31152435: Landschapsarchitect project A20 Nieuwerkerk a/d IJssel - Gouda
Beschreibung: Middels de oorspronkelijke aanbesteding zijn de volgende werkzaamheden uitgevraagd: het opstellen van een drietal producten op het gebied van inpassing en vormgeving: (1) Inpassingsvisie, (2) Vormgeving en Inpassingsplan en (3) Esthetisch programma van eisen. De wijziging betreft een verlenging tijd van de overeenkomst.
Interne Kennung: 31152435
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71420000 Landschaftsgestaltung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Perceel 1
Beschreibung: Zie oorspronkelijke aanbesteding. Zie het reeds ingevulde veld m.b.t. de korte beschrijving.
Interne Kennung: 1