See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Handhavingsapplicatie Brede handhaving
Beschreibung: De opdracht betreft het leveren, implementeren, het werkend opleveren en het beheren van een flexibele en toekomstbestendige handhavingsapplicatie welke de gemeente Soest faciliteert in het registreren, behandelen, monitoren en rapporteren en die mee moet kunnen bewegen met de technische, inhoudelijke en juridische ontwikkelingen waar wij mee te maken hebben. Een oplossing die kan inspelen op de veranderende behoeften, processen, de politieke wens om problemen voortvarend en integraal aan te pakken en weet in te spelen op nu nog niet te voorziene technische oplossingen die zich in de toekomst kunnen voordoen. 45.000 Euro per jaar
Interne Kennung: 1389050
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48500000 Kommunikations- und Multimedia-Softwarepaket
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1