See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa łącznika obwodnicy północnej z ul. Przyjaźni/Strzelecką, os. Blachownia w Kędzierzynie-Koźlu
Beschreibung: Budowa łącznika obwodnicy północnej z ul. Przyjaźni/Strzelecką, os. Blachownia w Kędzierzynie-Koźlu.
Interne Kennung: ZP.271.1.8.2023.AJ
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45230000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, für Autobahnen, Straßen, Flugplätze und Eisenbahnen; Nivellierungsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: 1. Zakres zamówienia obejmuje wykonanie 5 ETAPÓW robót zgodnie z dokumentacją projektową tj. 1) Etap 1 – RONDO UL. PRZYJAŹNI (DK40) I ENERGETYKÓW; 2) Etap 2 – BUDOWA OBIEKTU MOSTOWEGO; 3) Etap 3 – OD OBIEKTU MOSTOWEGO DO RONDA NA UL.SZPAKÓW; 4) Etap 4 – RONDO UL. SZPAKÓW; 5) Etap 5 – OD RONDA NA UL. SZPAKÓW DO OBWODNICY. 2. W ramach niniejszego postępowania przewiduje się do realizacji zakres robót: 1) drogowych i ziemnych, 2) mostowych, 3) elektrycznych, 4) sanitarnych, 5) teletechnicznych, 6) związanych z terenami zielonymi. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają w szczególności: Projektowane postanowienia umowy, załączona dokumentacja projektowa sporządzona przez Wykonawcę: POLSKA INŻYNIERIA Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Nowogrodzkiej 62B, lok. 10, zamieszczone wraz z załącznikami w wersji elektronicznej na stronie internetowej prowadzonego postępowania stanowiące integralną część SWZ. Zamawiający umożliwia i zaleca Wykonawcy dokonanie wizji lokalnej. Przedmiary robót należy traktować jako element pomocniczy opisu przedmiot zamówienia. 4. Wymagania wynikające z ustawy o elektromobilności i paliwach alternatywnych. Zgodnie z art. 68 ust. 3 ustawy z dnia 11 stycznia 2018r. o elektromobilności i paliwach alternatywnych (Dz. U. z 2021r. poz. 110 z późn. zm.) Zamawiający wymaga, aby łączny udział pojazdów elektrycznych lub pojazdów napędzanych gazem ziemnym we flocie pojazdów samochodowych w rozumieniu art. 2 pkt 33 ustawy z dnia 20 czerwca 1997r. - Prawo o ruchu drogowym używanych przy wykonywaniu tego zadania wynosił co najmniej 10%. Zasady obliczania udziału pojazdów elektrycznych we flotach pojazdów wskazano w art. 36a ustawy o elektromobilności i paliwach alternatywnych. 5. Wymóg zatrudnienia na umowę o pracę. Na podstawie 95 ust. 1 ustawy Pzp Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie umowy o pracę, osób wykonujących następujące czynności niezbędne do realizacji zamówienia: roboty drogowe; roboty mostowe; roboty sanitarne; roboty elektryczne; roboty teletechniczne. Sposób weryfikacji zatrudnienia, uprawnienia zamawiającego w zakresie kontroli oraz sankcje z tytułu niespełnienia wymagań zostały określone w Projektowanych postanowieniach umowy. 6. Ze względu na ograniczoną liczbę znaków, które można wprowadzić do treści ogłoszenia, pozostałe informacje zawarto w SWZ dostępnej wraz z niniejszym ogłoszeniem na stronie internetowej prowadzonego postępowania.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233140 Straßenarbeiten