See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenia medyczne przez lekarza w Oddziałach i Poradni Kliniki Pediatrii, Gastroenterologii i Żywienia
Beschreibung: na realizację świadczeń medycznych w Oddziałach i Poradni Kliniki Pediatrii, Gastroenterologii i Żywienia USD w Krakowie przez lekarza w zakresie: ZAKRES I prowadzenia kompleksowego postępowania diagnostyczno-leczniczego w Oddziale Kliniki Pediatrii, Gastroenterologii i Żywienia USD w Krakowie w ramach przyjęć jednodniowych, ZAKRES II udzielania porad w Poradni Gastroenterologicznej USD w Krakowie, ZAKRES III realizowanie badań USG lub diagnostyki endoskopowej dla pacjentów Kliniki Pediatrii, Gastroenterologii i Żywienia USD w Krakowie.
Interne Kennung: EKP-4240-4/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121100 Dienstleistungen von praktischen Ärzten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85110000 Dienstleistungen von Krankenhäusern und zugehörige Leistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: realizację świadczeń medycznych w Oddziałach i Poradni Kliniki Pediatrii, Gastroenterologii