2. Verfahren
Verfahren
Titel: Digitale werkplek
Beschreibung: De Opdracht betreft het ontwikkelen van een Digitale Werkplek en Workspace365 als vervangende functionaliteit voor de Citrix XenDesktop omgeving voor de locaties van de gemeente Almelo. zie aanbestedingsleidraad
Interne Kennung: 2487909
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De Opdracht betreft het ontwikkelen van een Digitale Werkplek en Workspace365 als vervangende functionaliteit voor de Citrix XenDesktop omgeving voor de locaties van de gemeente Almelo zie aanbestedingsleidraad
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: zie aanbestedingsdocument