296097-2026 - Ergebnis
Polen – Reinigungsdienste – Świadczenie usług utrzymania czystości i porządku w budynkach użytkowanych przez Izbę Administracji Skarbowej w Krakowie i podległe jej jednostki oraz na terenach zewnętrznych
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług utrzymania czystości i porządku w budynkach użytkowanych przez Izbę Administracji Skarbowej w Krakowie i podległe jej jednostki oraz na terenach zewnętrznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe sprzątanie i utrzymanie w czystości pomieszczeń w budynkach użytkowanych przez Izbę Administracji Skarbowej w Krakowie i podległe jej jednostki oraz na terenach zewnętrznych. Zamówienie podzielono na dwie części, część 1 zamówienia - sprzątanie wewnętrzne, część 2 zamówienia - sprzątanie zewnętrzne.
Interne Kennung: 1201-ILZ.260.1.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenie usług utrzymania czystości i porządku w budynkach użytkowanych przez Izbę Administracji Skarbowej w Krakowie i podległe jej jednostki część 2 zamówienia – sprzątanie zewnętrzne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe sprzątanie i utrzymanie w czystości terenów zewnętrznych (sprzątanie zewnętrzne) przy budynkach użytkowanych przez Izbę Administracji Skarbowej w Krakowie i podległe jej jednostki w woj. małopolskim.
Interne Kennung: 1201-ILZ.260.1.2026 - część 2 - sprzątanie zewnętrzne
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung, 90611000 Straßenreinigung, 90914000 Parkplatzreinigung, 77314100 Anlegen von Rasen, 77312100 Unkrautvernichtung, 77211500 Baumpflege