2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Janów Podlaski, powstających na nieruchomościach zamieszkałych przez mieszkańców oraz z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Janów Podlaski, powstających na nieruchomościach zamieszkałych przez mieszkańców oraz z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK). 2. Zakres zamówienia obejmuje: 2.1. odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych: 2.1.1. selektywnie zebranych: 2.1.1.1 papieru, 2.1.1.2. metali, tworzyw sztucznych i opakowań wielomateriałowych, 2.1.1.3. szkła, 2.1.1.4. bioodpadów zielonych, 2.1.1.5. bioodpadów kuchennych, 2.1.1.6. popiołu. 2.1.2. niesegregowane (pozostałe z procesu segregacji) odpady komunalne. 2.2. Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) zlokalizowanego w Starym Pawłowie 88, 21-505 Janów Podlaski obejmujący następujące rodzaje odpadów: 2.2.1. papier; 2.2.2. metal, tworzywa sztuczne i opakowania wielomateriałowe; 2.2.3. szkło; 2.2.4. bioodpady zielone; 2.2.5. bioodpady kuchenne; 2.2.6. popiół; 2.2.7. przeterminowane leki; 2.2.8. meble i inne odpady wielkogabarytowe; 2.2.9. zużyte baterie i akumulatory; 2.2.10. zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny; 2.2.11. zużyte opony; 2.2.12. odpady budowlane i rozbiórkowe; 2.2.13. odpady niebezpieczne i chemikalia; 2.2.14. odpady niekwalifikujące się do odpadów medycznych powstałych w gospodarstwie domowym w wyniku przyjmowania produktów leczniczych w formie iniekcji i prowadzenia monitoringu poziomu substancji we krwi, w szczególności igieł i strzykawek, 2.2.15. odpady tekstylne i odzież. 3. Prognozowana ilość odpadów pochodząca z nieruchomości zamieszkałych oraz z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych do odebrania w 2025 r. to 1065,1 Mg. 4. Odpady odbierane będą z: 4.1. pojemników o pojemności 110 l,120 l, 240 l, 1100 l, 7000 l; 4.2. worków o pojemności 60 l, 120 l. 5. Ilości odpadów wskazane w pkt 3. są ilościami szacunkami prognozowanymi, które Zamawiający przyjął dla porównania cen złożonych ofert. Rzeczywista ilość odpadów do odbioru i zagospodarowania może ulec zmianie, a niektóre z ich rodzajów mogą w ogóle nie wystąpić. Zamawiający informuje jednak, że minimalny zakres świadczonej usługi wynosić będzie co najmniej 50% wartości umowy podstawowej (ceny oferty). 6. Szczegółowy opis przedmiotu niniejszego zamówienia określają: 6.1. Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) stanowiący Załącznik 9 do SWZ; 6.2. Projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego stanowiące Załącznik 10 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 620763-2024
Interne Kennung: BUA.271.8.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Janów Podlaski, powstających na nieruchomościach zamieszkałych przez mieszkańców oraz z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK). 2. Zakres zamówienia obejmuje: 2.1. odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych: 2.1.1. selektywnie zebranych: 2.1.1.1. papieru, 2.1.1.2. metali, tworzyw sztucznych i opakowań wielomateriałowych, 2.1.1.3. szkła, 2.1.1.4. bioodpadów zielonych, 2.1.1.5. bioodpadów kuchennych, 2.1.1.6. popiołu. 2.1.2. niesegregowane (pozostałe z procesu segregacji) odpady komunalne. 2.2. Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) zlokalizowanego w Starym Pawłowie 88, 21-505 Janów Podlaski obejmujący następujące rodzaje odpadów: 2.2.1. papier; 2.2.2. metal, tworzywa sztuczne i opakowania wielomateriałowe; 2.2.3. szkło; 2.2.4. bioodpady zielone; 2.2.5. bioodpady kuchenne; 2.2.6. popiół; 2.2.7. przeterminowane leki; 2.2.8. meble i inne odpady wielkogabarytowe; 2.2.9. zużyte baterie i akumulatory; 2.2.10. zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny; 2.2.11. zużyte opony; 2.2.12. odpady budowlane i rozbiórkowe; 2.2.13. odpady niebezpieczne i chemikalia; 2.2.14. odpady niekwalifikujące się do odpadów medycznych powstałych w gospodarstwie domowym w wyniku przyjmowania produktów leczniczych w formie iniekcji i prowadzenia monitoringu poziomu substancji we krwi, w szczególności igieł i strzykawek, 2.2.15. odpady tekstylne i odzież. 3. Prognozowana ilość odpadów pochodząca z nieruchomości zamieszkałych oraz z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych do odebrania w 2025 r. to 1065,1 Mg. 4. Odpady odbierane będą z: 4.1. pojemników o pojemności 110 l,120 l, 240 l, 1100 l, 7000 l; 4.2. worków o pojemności 60 l, 120 l. 5. Ilości odpadów wskazane w pkt 3. są ilościami szacunkami prognozowanymi, które Zamawiający przyjął dla porównania cen złożonych ofert. Rzeczywista ilość odpadów do odbioru i zagospodarowania może ulec zmianie, a niektóre z ich rodzajów mogą w ogóle nie wystąpić. Zamawiający informuje jednak, że minimalny zakres świadczonej usługi wynosić będzie co najmniej 50% wartości umowy podstawowej (ceny oferty). 6. Szczegółowy opis przedmiotu niniejszego zamówienia określają: 6.1. Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) stanowiący Załącznik 9 do SWZ; 6.2. Projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego stanowiące Załącznik 10 do SWZ.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość realizacji zamówienia na zasadach opcji, o której mowa w art. 441 ustawy Pzp. 2. Opcję stanowi możliwość zwiększenia zakresu zamówienia (ilości odpadów każdego rodzaju oraz odbieranych pojemników i worków) o nie więcej niż 50%, po wykorzystaniu zakresu podstawowego w okresie realizacji zamówienia podstawowego, z zastrzeżeniem, że ceny jednostkowe za realizację zamówienia na zasadach opcji będą takie same jak ceny jednostkowe określone dla zamówienia podstawowego. Skorzystanie z opcji jest uprawnieniem a nie obowiązkiem Zamawiającego. Nie skorzystanie z tych uprawnień nie skutkuje powstaniem jakichkolwiek roszczeń Wykonawcy względem Zamawiającego. 3. Zasady korzystania z opcji przez Zamawiającego określają Projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego – Załącznik do SWZ.