296104-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Solarbatterien – Solární fotovoltaický systém na střechy budov České televize v Praze a v Brně
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSolární fotovoltaický systém na střechy budov České televize v Praze a v Brně
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je provedení nezbytných dodávek, prací a služeb pro účely realizace solárního fotovoltaického systému (dále též „FVE“) na střechách České televize v Praze o výkonu min. 614,45 kWp (a maximálně 900 kWp) a na střeše Televizního studia Brno o výkonu min. 85,56 kWp (a maximálně 100 kWp), v obou případech bez akumulace lokálně vyrobené elektrické energie.
Interne KennungFotovoltaika
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331000 Solarbatterien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09332000 Sonnenenergieanlage, 31213400 Verteileranlage, 48151000 Computersteuerungssystem
5. Los
LosLOT-0001
TitelSolární fotovoltaický systém na střechy budov České televize v Praze
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je provedení nezbytných dodávek, prací a služeb pro účely realizace solárního fotovoltaického systému (dále též „FVE“) na střechách České televize v Praze o výkonu min. 614,45 kWp (a maximálně 900 kWp) bez akumulace lokálně vyrobené elektrické energie.
Optionen
Beschreibung der OptionenDle § 100 odst. 2 ZZVZ - blíže viz ZD
LosLOT-0002
TitelSolární fotovoltaický systém na střechu budov České televize v Brně
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je provedení nezbytných dodávek, prací a služeb pro účely realizace solárního fotovoltaického systému (dále též „FVE“) na střeše Televizního studia Brno o výkonu min. 85,56 kWp (a maximálně 100 kWp), bez akumulace lokálně vyrobené elektrické energie.
Interne KennungFotovoltaika II