2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa energii elektrycznej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej do budynków i lokali Transportowego Dozoru Technicznego (zwanego dalej TDT). Energia elektryczna powinna spełniać parametry techniczne zgodnie z zapisami ustawy Prawo energetyczne oraz rozporządzeniami wykonawczymi do tej ustawy i Polskimi Normami. Wykonawca zobowiązuje się zapewnić Zamawiającemu standardy jakościowe obsługi odbiorców, zgodnie z obowiązującymi przepisami Prawa energetycznego. Postępowanie zostało podzielone na 2 części: Część 1 – Dostawa energii elektrycznej do budynków i lokali TDT oraz Część 2 – Dostawa energii elektrycznej do budynku TDT przy ul. Puławskiej 125 w Warszawie.
Vorherige Bekanntmachung: 126370-2025
Interne Kennung: P.260.2.2025.P2
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1) Zamawiający prowadzi postępowanie z wykorzystaniem tzw. procedury odwróconej (procedura, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp); 2) Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 – Dostawa energii elektrycznej do budynków i lokali TDT
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w zakresie Części 1 jest dostawa (sprzedaż) energii elektrycznej do budynków i lokali Zamawiającego w następujących lokalizacjach: Lublin, Kraków, Katowice, Gdańsk, Wrocław, Poznań, Międzyzdroje, Szczecin. Szacunkowe zapotrzebowanie energii elektrycznej dla powyższych obiektów w okresie 24 miesięcy wynosi 371 600 kWh. Planowany okres dostawy: od 01.07.2025 r. do 30.06.2027 r.
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 – Dostawa energii elektrycznej do budynku TDT przy ul. Puławskiej 125 w Warszawie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w zakresie Części 2 jest dostawa (sprzedaż) energii elektrycznej do budynku Transportowego Dozoru Technicznego w Warszawie, przy ul. Puławskiej 125 w okresie od 01.07.2025 r. do 30.06.2027 r. w szacowanej ilości 3 600 MWh.