2. Verfahren
Verfahren
Titel: VN Brno – obměna CT
Beschreibung: Předmětem plnění je nákup nového CT s minimálně 64 detektorovými řadami. Nový CT scanner umožní zvýšení diagnostické přesnosti, zkrácení vyšetřovacích časů a snížení radiační zátěže pacientů v souladu s aktuálními medicínskými standardy. Investice zároveň přispěje k optimalizaci provozních nákladů a zajištění kontinuity poskytované péče. Součástí plnění bude taktéž zajištění bezplatného záručního fullservisu v délce trvání 2 let a pozáručního fullservisu v min. trvání 6 let (s možností prolongace délky trvání plnění), spotřebního materiálu pro injektor za 8 let provozu, jejichž cena společně se splněním konkrétních požadavků zadavatele budou předmětem hodnocení. Podrobnosti jsou stanoveny v zadávací dokumentaci předmětné veřejné zakázky.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zadavatel zahajuje otevřené řízení odesláním oznámení o zahájení zadávacího řízení, kterým vyzývá neomezený počet dodavatelů k podání nabídky. Zadavatel s účastníky zadávacího řízení o podaných nabídkách nejedná. Dodavatelé předkládají doklady o kvalifikaci v nabídce.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33115100 CT-Scanner
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen, 33124000 Ausrüstung und Ausstattung für Diagnostik und Röntgendiagnostik
5. Los
Los: LOT-0017
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Dle zadávací dokumentace a návrhu smlouvy coby součástí zadávací dokumentace dostupné na profilu zadavatele.