296140-2026 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Geräte – Zakup urządzeń medycznych dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup urządzeń medycznych dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń medycznych w ramach postępowania pn. „Zakup urządzeń medycznych dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem”. Wykonawca przystępujący do przetargu winien przystąpić do całości zamówienia lub do danego pakietu zachowując numer ustalony przez Zamawiającego. Oferty cząstkowe do wybranych pozycji będą odrzucone. 1. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych (do pakietu). 2. Opis przedmiotu zamówienia, wielkość i zakres: Przedmiot zamówienia składa się z następujących pakietów: Pakiet nr 1: Sprzęt. Pakiet nr 2: Sprzęt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz asortymentowo - cenowy, który jest integralną częścią SWZ.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet nr 1: Sprzęt
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń medycznych w ramach postępowania pn. „Zakup urządzeń medycznych dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem”. Pakiet nr 1: Sprzęt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz asortymentowo - cenowy, Pakiet nr 1, który jest integralną częścią SWZ.
Optionen
Beschreibung der OptionenBrak wznowień i opcji.
LosLOT-0002
TitelPakiet nr 2: Sprzęt.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń medycznych w ramach postępowania pn. „Zakup urządzeń medycznych dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem”. Pakiet nr 2: Sprzęt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz asortymentowo - cenowy, Pakiet nr 2, który jest integralną częścią SWZ.