2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług ochrony obiektów, osób i mienia oraz całodobowy monitoring systemów alarmowych Akademii Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu oraz Zamiejscowego Wydziału Kultury Fizycznej w Gorzowie Wlkp.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług ochrony obiektów, osób i mienia oraz całodobowy monitoring systemów alarmowych wraz ze wsparciem grupy interwencyjnej na terenie obiektów Akademii Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu oraz Zamiejscowego Wydziału Kultury Fizycznej w Gorzowie Wlkp. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na dwie (2) części: a) Część 1 - Świadczenie usług ochrony obiektów, osób i mienia oraz całodobowy monitoring systemów alarmowych w Poznaniu, b) Część 2 - Świadczenie usług ochrony obiektów, osób i mienia oraz całodobowy monitoring systemów alarmowych w Gorzowie Wlkp. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony w załącznikach do SWZ.
Interne Kennung: KZP-2003-10/26/ZP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenie usług ochrony obiektów, osób i mienia oraz całodobowy monitoring systemów alarmowych w Poznaniu
Beschreibung: Świadczenie usług ochrony obiektów, osób i mienia oraz całodobowy monitoring systemów alarmowych w Poznaniu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony w załącznikach do SWZ.
Interne Kennung: Część 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zgodnie z SWZ
Los: LOT-0002
Titel: Świadczenie usług ochrony obiektów, osób i mienia oraz całodobowy monitoring systemów alarmowych w Gorzowie Wlkp.
Beschreibung: Świadczenie usług ochrony obiektów, osób i mienia oraz całodobowy monitoring systemów alarmowych w Gorzowie Wlkp. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony w załącznikach do SWZ.
Interne Kennung: Część 2