See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamický nákupní systém pro centrální nákup státu na dodávky ICT komodit pro roky 2019 - 2027“ (prodloužená účinnost na celkovou dobu trvání 8 let)
Beschreibung: Průběžné centrální dodávky ICT komodit (stolních počítačů, plochých monitorů, přenosných počítačů, klávesnic a myší) dle aktuálních potřeb jednotlivých pověřujících zadavatelů, včetně jejich dopravy do místa plnění, včetně poskytování souvisejících servisních služeb, jakož i dalších souvisejících služeb dle CPV kódů uvedených v zadávací dokumentaci na místech plnění.
Vorherige Bekanntmachung: 44611-2018
Interne Kennung: MV-149590/VZ-2018
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Předmětem plnění VZ je dodávka ICT komodit. Jednotlivé položky předmětu plnění včetně technických parametrů a podmínek jsou podrobně vymezeny v Příloze Kupních smluv - Katalogu DNS – Technické specifikace předmětu plnění.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0028
Titel: DNS – 1 kv. 2026 souhrn - craftsys s.r.o.
Beschreibung: Průběžné centrální dodávky ICT komodit (stolních počítačů, plochých monitorů, přenosných počítačů, klávesnic a myší) dle aktuálních potřeb jednotlivých pověřujících zadavatelů, včetně jejich dopravy do místa plnění, včetně poskytování souvisejících servisních služeb, jakož i dalších souvisejících služeb dle uvedených CPV kódů na místě plnění.
Interne Kennung: N006/26/V00005473
Los: LOT-0012
Titel: DNS – 1 kv. 2026 souhrn - Z + M Partner, spol. s r.o.
Interne Kennung: N006/26/V00004027
Los: LOT-0027
Titel: DNS – 1 kv. 2026 souhrn - YOUR SYSTEM spol.s r.o.
Interne Kennung: N006/26/V00003613
Los: LOT-0025
Titel: DNS – 1 kv. 2026 souhrn - TOPSOFT JKM spol. s r.o.
Interne Kennung: N006/25/V00036029
Los: LOT-0023
Titel: DNS – 1 kv. 2026 souhrn - Mevra computers s.r.o.
Interne Kennung: N006/25/V00037854 - odstoupení od smlouvy
Los: LOT-0021
Titel: DNS – 1 kv. 2026 souhrn - Azenet s.r.o.
Interne Kennung: N006/25/V00035706