296235-2025 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa systemu do transmisji danych cyfrowych bazującego na technice Quantum Key Distribution (QKD) o zasięgu miejskim dla celów integracji z infrastrukturą sieci PIONIER-Q obejmującego urządzenia do transmisji kluczy cyfrowych w technice QKD, urządzenia do transmisji danych cyfrowych zaszyfrowanych wraz z osprzętem i uruchomieniem dla Krajowego laboratorium sieci i usług 5G wraz z otoczeniem.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa i uruchomienie Systemu do transmisji danych cyfrowych bazującego na technice Quantum Key Distribution (QKD) o zasięgu miejskim.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungWEITI/19/ZP/2025/1036