See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: P-57-2024 Zakup i dostawa rękawic dla potrzeb Radomskiego Szpitala Specjalistycznego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Zakup i dostawa rękawic dla Radomskiego Szpitala Specjalistycznego. Wewnętrzny identyfikator: P-57-2024 Rodzaj procedury: Otwarta Procedura jest przyspieszona: nie Zamawiający w postępowaniu prowadzonym w trybie przetargu nieograniczonego, zgodnie z art. 139 ustawy Pzp, najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie zbada, czy wykonawca, którego oferta została oceniona jako najkorzystniejsza, nie podlega wykluczeniu.
Interne Kennung: P-57-2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18424300 Einweghandschuhe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141420 Operationshandschuhe
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 Rękawice diagnostyczne
Beschreibung: Część nr 1 Rękawice diagnostyczne
Interne Kennung: Część nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 Neoprenowe rękawice chirurgiczne sterylne
Beschreibung: Część nr 2 Neoprenowe rękawice chirurgiczne sterylne
Interne Kennung: Część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3 Rękawice chirurgiczne sterylne w systemie podwójnego zakładania do zabiegów o podwyższonym ryzyku
Beschreibung: Część nr 3 Rękawice chirurgiczne sterylne w systemie podwójnego zakładania do zabiegów o podwyższonym ryzyku
Interne Kennung: Część nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4 Rękawice chirurgiczne sterylne lateksowe
Beschreibung: Część nr 4 Rękawice chirurgiczne sterylne lateksowe
Interne Kennung: Część nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 5 Rękawice sekcyjne
Beschreibung: Część nr 5 Rękawice sekcyjne
Interne Kennung: Część nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 6 Rękawice foliowe
Beschreibung: Część nr 6 Rękawice foliowe
Interne Kennung: Część nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Część nr 7 Rękawice ochronne
Beschreibung: Część nr 7 Rękawice ochronne
Interne Kennung: Część nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Część nr 8 Rękawice do procedur podwyższonego ryzyka
Beschreibung: Część nr 8 Rękawice do procedur podwyższonego ryzyka
Interne Kennung: Część nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Część nr 9 Rękawice dedykowana dla osób z objawami alergii lub podrażnień skóry
Beschreibung: Część nr 9 Rękawice dedykowana dla osób z objawami alergii lub podrażnień skóry
Interne Kennung: Część nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Część nr 10 Chirurgiczne bezpudrowe rękawice lateksowe z wewnętrzną warstwą polimerową, teksturowane w celu poprawy chwytności, z dłuższym mankietem.
Beschreibung: Część nr 10 Chirurgiczne bezpudrowe rękawice lateksowe z wewnętrzną warstwą polimerową, teksturowane w celu poprawy chwytności, z dłuższym mankietem.
Interne Kennung: Część nr 10