2. Verfahren
Verfahren
Titel: Accountantsdiensten 2026 - 2029
Beschreibung: Boekhoudkundige, audit- en fiscale diensten. (CPV code: 79200000) Tot de accountantsdiensten behoren, naast de wettelijke vereiste controles, ook de werkzaamheden die voortvloeien uit de natuurlijke adviesfuncties van de accountant, gerelateerd aan de certificerende functie.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79200000 Dienstleistungen im Bereich Rechnungslegung und -prüfung sowie Steuerwesen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Ja, gedurende de looptijd van de overeenkomst, kunnen optionele aanvullende werkzaamheden van toepassing zijn.