2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozvoj portálu Studuj na VŠ / Systému pro stipendijní žádosti – část 1
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je rozvoj portálu Studuj na VŠ, resp. rozvoj stávajícího systému pro stipendijní žádosti agend DZS, který byl dokončen v dubnu 2024 v souladu s nařízením EU 2018/1724 o zřízení jednotné digitální brány o další agendy a funkcionality nad rámec nařízení. Výsledkem předmětu plnění bude komplexní portál Studuj na VŠ (dále „portál“ nebo „systém“), který bude sloužit jako nabídka veškerých studijních možností v rámci vysokoškolského vzdělávání v České republice, a to jak přihlášek k řádnému studiu, nabídek vzdělávání v rámci mikrocertifikátů, nabídek stipendijních studijních pobytů pro zahraniční uchazeče včetně informací o všech praktických aspektech, které jsou se studiem a pobytem v České republice spjaté, a dále i jako nabídka možností zahraničních stipendijních pobytů v rámci studia na české vysoké škole a nový portál Czechia Alumni.
Interne Kennung: DZS/2025/02692
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48780000 Softwarepaket für die System-, Speicher- und Inhaltsverwaltung
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 zákona vyhrazuje možnost změny závazku ze smlouvy, a to za předpokladu, že se po uzavření smlouvy v průběhu plnění vyskytnou okolnosti, které nemohly být předpokládány a mají současně objektivní a prokazatelný vliv na zvýšení nákladů účastníka na provedení předmětu plnění. Pro ocenění takových prací bude použito jednotkových cen z položkového rozpočtu nabídky účastníka (Položka č. 2 - Konzultační a rozvojové aktivity Přílohy č. 5 – Položkový rozpočet) Takovou změnu závazku lze provést až po jejím odsouhlasení zadavatelem i dodavatelem, a to uzavřením písemného dodatku ke smlouvě. Zadavatel si v souladu s ust. § 100 zákona vyhrazuje změnu závazku ze smlouvy tak, že lze formou dodatku ke smlouvě prodloužit splnění Implementačních aktivit dle čl.6.3.1 a 6.5 výzvy (dále jen „implementační aktivity“), a to v případě kumulativního splnění podmínek: a. provedení implementačních aktivit v řádném termínu bránily důvody na straně zadavatele (zejm. neposkytování součinnosti, stávka, havárie, živelní událost v sídle zadavatele) nebo nepředvídatelné okolnosti týkající se rozsahu plnění implementačních aktivit (např. závady způsobené jiným dodavatelem v jiné části portálu), nebo okolnosti, které leží mimo sféru dispozice zadavatele či dodavatele (zejména podstatné zásahy vyšší či cizí moci – kybernetické útoky, výpadky energie, pandemie, válečný konflikt, klimatické jevy s destrukcí prostředků pro plnění smlouvy); a b. MŠMT v rámci své výhradní pravomoci rozhodlo o prodloužení termínu v rámci dotačního titulu, přičemž zadavatel i dodavatel berou na vědomí, že vydání takového rozhodnutí (změnu dotačních podmínek spočívající v posunu finálního data) nelze předem předvídat, na takový postup není právní ani jiný nárok. Prodloužení fixního termínu bude provedeno o dobu do termínu dle písm. b), nejvýše však o 6 měsíců.