See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Retrofit freesmachines Pegard 1 & 2
Beschreibung: Punctuele bestelling voor de renovatie van twee industriële freesmachines van het merk Pegard.
Interne Kennung: 63C/0000785338
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42000000 Industrielle Maschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42670000 Teile und Zubehör für Werkzeugmaschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 63C/0000785338 - 1
Beschreibung: Het doel van deze opdracht is het uitvoeren van een retrofit van twee CNC-bewerkingscentra (freesmachines van het merk Pégard) ISO60 die worden gebruikt in onze werkplaats te Bascoup. De retrofit omvat de levering en installatie van verschillende mechanische, elektrische en elektronische componenten die nodig zijn voor de volledige renovatie van de machines. Bovendien zal de retrofit het hydraulische klemysteem vervangen door een magnetisch systeem.
Interne Kennung: 1