296344-2026 - Wettbewerb
Polen – Blutbeutel – Dostawa do siedziby Zamawiającego pojemników z tworzyw sztucznych do pobierania i preparatyki krwi według dwóch zadań.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa do siedziby Zamawiającego pojemników z tworzyw sztucznych do pobierania i preparatyki krwi według dwóch zadań.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa do siedziby Zamawiającego pojemników z tworzyw sztucznych do pobierania i preparatyki krwi: Zadanie 1: Potrójny zestaw pojemników góra-dół z roztworem wzbogacającym – 145 000 sztuk; Zadanie 2: Poczwórny zestaw pojemników góra-dół z wbudowanym filtrem najnowszej generacji do usuwania leukocytów z koncentratu krwinek czerwonych wraz z roztworem wzbogacającym – 80 000 sztuk
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141613 Blutbeutel
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa do siedziby Zamawiającego pojemników z tworzyw sztucznych do pobierania i preparatyki krwi: Zadanie 1: Potrójny zestaw pojemników góra-dół z roztworem wzbogacającym – 145 000 sztuk
Interne KennungZP.2512.1.26_ZD.1
LosLOT-0002
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa do siedziby Zamawiającego pojemników z tworzyw sztucznych do pobierania i preparatyki krwi: Zadanie 2: Poczwórny zestaw pojemników góra-dół z wbudowanym filtrem najnowszej generacji do usuwania leukocytów z koncentratu krwinek czerwonych wraz z roztworem wzbogacającym – 80 000 sztuk.
Interne KennungZP.2512.1.26_ZD.2