296355-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Möbel – Levering en montage van Belcellen
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelLevering en montage van Belcellen
BeschreibungAls gevolg van de verbouwing van het gemeentehuis in Drachten worden de technische installaties vernieuwd en de indeling van het gebouwd geoptimaliseerd. Hierdoor kan ook het werkconcept worden aangepast. Als onderdeel van het nieuwe werkconcept is er behoefte aan het toevoegen van belcellen aan de verschillende werkgebieden. Deze opdracht betreft de leverantie en plaatsing van deze belcellen. € 250000
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
5. Los
LosLOT-0000
Interne Kennung1