296380-2026 - Ergebnis
Tschechien – Informationssysteme und Server – Pořízení HCI Openshift do druhé lokality
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPořízení HCI Openshift do druhé lokality
BeschreibungPředmětem plnění Veřejné zakázky je dodávka a instalace hyperkonvergované infrastruktury určené pro provoz Redhat Openshift. Zadavatel požaduje dodání – příslušného hardware (dále jen „HW“), příslušného software (dále jen „SW“) a poskytnutí maintenance výrobce ke každému dodanému HW na období 36 měsíců (to celé dále jen „Plnění“). Předmětem plnění Veřejné zakázky je zároveň také oživení, výchozí instalace, konfigurace a aktualizace všech dodávaných komponent v datovém centru zadavatele.
Interne KennungVZ2026020 (VZ2024012-04)
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48800000 Informationssysteme und Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48820000 Server
5. Los
LosLOT-0001