See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa różnych artykułów spożywczych na potrzeby Wrocławskiego Przedsiębiorstwa Hala Ludowa Sp. z o.o.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: sukcesywna dostawa różnych artykułów spożywczych na potrzeby Wrocławskiego Przedsiębiorstwa Hala Ludowa Sp. z o.o. we Wrocławiu. 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz opis wymagań Zamawiającego w zakresie realizacji znajduje się w: Załączniku nr 1 do Zaproszenia – Opis przedmiotu zamówienia (OPZ), Załączniku nr 2 – Formularz asortymentowo – cenowy (FAC) oraz w Załączniku nr 3 do Zaproszenia - Projektowane postanowienia umowy.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: część nr 9 – sukcesywna dostawa artykułów cukierniczych