296456-2025 - Wettbewerb
Polen – Softwarepaket und Informationssysteme – Przedłużenie licencji oprogramowania antywirusowego ESET PROTECT Essential ON-PREM lub dostawa innego równoważnego systemu antywirusowego
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPrzedłużenie licencji oprogramowania antywirusowego ESET PROTECT Essential ON-PREM lub dostawa innego równoważnego systemu antywirusowego
BeschreibungPrzedłużenie licencji oprogramowania antywirusowego ESET PROTECT Essential ON-PREM lub dostawa innego równoważnego systemu antywirusowego
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48760000 Virenschutzsoftwarepaket, 48761000 Antivirensoftwarepaket
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedłużenie licencji oprogramowania antywirusowego ESET PROTECT Essential ON-PREM lub dostawa innego równoważnego systemu antywirusowego, szczegółowo opisanego w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ