296520-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Dienstleistungen von Ingenieurbüros – Velké Němčice – Podsedky a Pod Hospodou II
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVelké Němčice – Podsedky a Pod Hospodou II
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je zpracování projektové dokumentace (včetně poskytnutí licence), předběžného položkového rozpočtu, zajištění vydání společného povolení, zpracování dokumentace pro provedení stavby vč. podrobného soupisu stavebních prací, dodávek a služeb s výkazem výměr a jeho ocenění („DPS“), poskytnutí potřebné součinnosti při přípravě a realizaci zadávacího řízení na zhotovitele stavby „Velké Němčice – Podsedky a Pod Hospodou II“ a při vlastní realizaci stavby pak výkon činnosti autorského dozoru.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen, 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje změnu závazku ze smlouvy spočívající v omezení rozsahu plnění u části spočívající ve zpracování dokumentace pro provádění stavby, součinnosti při přípravě a realizaci zadávacího řízení na zhotovitele stavby a výkonu autorského dozoru, a to pro jeden, více nebo všechny objekty, pokud zadavatel nezíská dotační nebo jiné externí financování navazující realizace stavby. Zadavatel je oprávněn tuto vyhrazenou změnu uplatnit nejpozději do 36 měsíců ode dne účinnosti smlouvy písemným oznámením zhotoviteli. Neuplatní-li zadavatel toto právo ve stanovené lhůtě, právo na omezení rozsahu plnění z tohoto důvodu zaniká.