2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zajištění licencí a základní podpory k provozované platformě pro virtualizaci aplikací a desktopů
Beschreibung: Předmětem zakázky jsou služby spočívající v zajištění používání licencí a podpory k vybraným programovým produktům společnosti Citrix, které jsou na MHMP provozovány, konkrétně Citrix Universal Hybrid Multi-Cloud: Virtualizace aplikací a desktopů serverové farmy Citrix (zahrnuje službu Citrix klient včetně podpory tisku a lokálního úložiště klientského PC dostupného z prostředí Citrix pro Citrix Workspace app, zabezpečený přístupový bod pro přístup uživatelů z vnější sítě, vč. rozšířené možnosti více faktorového ověření uživatele a následného kompletního reportingu.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72261000 Software-Unterstützung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48211000 Softwarepaket für den Plattformenverbund
5. Los
Los: LOT-0002
Interne Kennung: 1