296620-2026 - Wettbewerb
Polen – Computeranlagen und Zubehör – Dostawa systemu wraz z infrastrukturą sprzętową do integracji z PUI dostarczoną przez CEZ, rozbudowa systemu HIS oraz modernizacja infrastruktury sieciowej w 1. Wojskowym Szpitalu Klinicznym z Poliklinika SPZOZ w Lublinie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa systemu wraz z infrastrukturą sprzętową do integracji z PUI dostarczoną przez CEZ, rozbudowa systemu HIS oraz modernizacja infrastruktury sieciowej w 1. Wojskowym Szpitalu Klinicznym z Poliklinika SPZOZ w Lublinie
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa systemu wraz z infrastrukturą sprzętową do integracji z PUI dostarczoną przez CEZ, rozbudowa systemu HIS oraz modernizacja infrastruktury sieciowej w 1. Wojskowym Szpitalu Klinicznym z Poliklinika SPZOZ w Lublinie w podziale na 4 części. Zadanie nr 1 – Integracja z systemem CeZ PUI Zadanie nr 2 – Dostawa sprzętu informatycznego wraz z montażem. Zadanie nr 3 - Modernizacja infrastruktury sieciowej w 1 Wojskowym Szpitalu Klinicznym wraz z zakupem, dostawą, montażem oraz konfiguracją Zadanie nr 4 – Rozbudowa systemu HIS 2. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę, rozładunek, montaż i instalacje, wykonania niezbędnych podłączeń do istniejących instalacji, uruchomienie, konfigurację sprzętu informatycznego, integracje z obecnie posiadanym przez zamawiającego systemem oraz modernizacje infrastruktury sieciowej zgodnie z ofertą cenową i szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym Załącznik nr 1.1 – 1.4 do SWZ.
Interne KennungDZP/PN/KPO/10/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 51600000 Installation von Computern und Büromaschinen, 72230000 Entwicklung von kundenspezifischer Software
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie nr 1 – Integracja z systemem CeZ PUI
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.1 do SWZ.
Interne KennungZadanie nr 1
LosLOT-0002
TitelZadanie nr 2 – Dostawa sprzętu informatycznego wraz z montażem
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.2 do SWZ.
Interne KennungZadanie nr 2
LosLOT-0003
TitelZadanie nr 3 - Modernizacja infrastruktury sieciowej w 1 Wojskowym Szpitalu Klinicznym wraz z zakupem, dostawą, montażem oraz konfiguracją
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.3 do SWZ.
Interne KennungZadanie nr 3
LosLOT-0004
TitelZadanie nr 4 – Rozbudowa systemu HIS
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.4 do SWZ.
Interne KennungZadanie nr 4