2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących. 2. Pod pojęciem urządzenia drukujące zamawiający rozumie drukarki laserowe, atramentowe, termotransferowe, urządzenia wielofunkcyjne, plotery oraz kserokopiarki.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30125000 Teile und Zubehör für Fotokopiergeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: tonery do urządzeń drukujących
Beschreibung: Pod pojęciem urządzenia drukujące zamawiający rozumie drukarki laserowe, atramentowe, termotransferowe, urządzenia wielofunkcyjne, plotery oraz kserokopiarki. Wykonawca zobowiązuje się do dostawy produktów, tzn. fabrycznie nowych i opakowanych hermetycznie, w sposób chroniący kasetę z tonerem/tuszem po wyjęciu z opakowania zewnętrznego, nieregenerowanych, nierefabrykowanych, nieużywanych, nie poddanych procesowi ponownego napełniania, demontażu lub wymiany jakichkolwiek elementów, nie uszkodzonych i oryginalnie zapakowanych. Pod pojęciem „fabrycznie nowe” zamawiający rozumie produkty wykonane z nowych elementów bez śladów uszkodzenia, w oryginalnych opakowaniach producenta z widocznym logo, symbolem produktu i terminem przydatności do użytku, posiadające wszelkie zabezpieczenia szczelności zbiorników z tonerem/tuszem oraz których wszystkie elementy nie były nigdy używane, nie wchodziły pierwotnie w całości, ani w części w skład innych materiałów, pochodzących z bieżącej produkcji, wytworzonych seryjnie w cyklu produkcyjnym, zgodnym z normą ISO 9001 (potwierdzającą, że proces produkcji materiałów eksploatacyjnych przebiega zgodnie z normami jakościowymi) oraz ISO 14001 (pozwalającą zweryfikować czy producent przestrzega przepisów związanych z ochroną środowiska) lub normami równoważnymi. Zamawiający dopuszcza materiały równoważne pod warunkiem, że posiadają nie gorsze parametry od produktów oryginalnych (wydajność/pojemność/waga/wymiary, jakość wydruków, trwałość, pełną kompatybilność z oprogramowaniem urządzenia, zapewniając informowanie o liczbie wydrukowanych stron oraz poziomie zużycia materiału eksploatacyjnego). Równoważność parametrów technicznych, eksploatacyjnych i użytkowych produktów została opisana w załącznikach w dokumentacji postępowania.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30125110 Toner für Laserdrucker/Fax-Geräte, 30125120 Toner für Fotokopierer, 30125100 Tonerpatronen, 30124100 Fuser, 30124000 Teile und Zubehör für Büromaschinen, 30124300 Trommeln für Büromaschinen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie dotyczy
Los: LOT-0002
Titel: tusze oraz części zamienne do urządzeń drukujących