See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kalové hospodářství ČOV Brno – Modřice – Zhotovitel stavby
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je uzavření smlouvy o dílo pro výstavbový projekt realizovaný dle standardů FIDIC Red Book, zahrnující primárně výstavbu nové kalové linky v areálu stávající Čistírny odpadních vod Brno-Modřice.
Interne Kennung: Kalové hospodářství ČOV Brno – Modřice – Zhotovitel stavby
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45252100 Bau von Kläranlagen
5. Los
Los: LOT-0001