See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 57/25 – Dostawa i instalacja systemów informatycznych w ramach projektu „Rozwój usług cyfrowych i podniesienie poziomu cyberbezpieczeństwa w Szpitalu Wojewódzkim w Bielsku-Białej
Beschreibung: 1. Niniejsze postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t. j. Dz. U. z 2024r. poz. 1320 ze zm.), zwanej dalej „ustawą pzp”. 2. Wartość szacunkowa zamówienia przekracza kwotę określoną w obwieszczeniu Prezesa Urzędu Zamówień Publicznych ogłoszonym na podstawie art. 3 ust. 3 ustawy pzp, tj. przekracza wyrażoną w złotych równowartość kwoty 221 000 euro, co stanowi równowartość kwoty 1 024 799,00 zł. 3. Zamawiający zastrzega sobie możliwość unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które zamierza przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostaną mu przyznane.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 4 – Dostawa i instalacja rozwiązań umożliwiających ucyfrowienie dokumentów wymagających pisemnej zgody pacjentów
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i instalacja systemów informatycznych dla Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej, Al. Armii Krajowej 101, 43-316 Bielsko-Biała w ramach projektu „Rozwój usług cyfrowych i podniesienie poziomu cyberbezpieczeństwa w Szpitalu Wojewódzkim w Bielsku-Białej” realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – Komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” Inwestycja D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia”, w tym: 1) Dostawa i instalacja rozwiązań umożliwiających ucyfrowienie dokumentów wymagających pisemnej zgody pacjentów – Część 4; spełniających parametry jakościowe określone w Załączniku Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwaną dalej „swz” oraz na warunkach określonych w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik Nr 4 do swz. 2. Dostawa oprogramowania wchodzącego w zakres przedmiotu zamówienia, obejmuje dostarczenie kodów licencyjnych lub nośników z programami ze wszelkimi kodami/instrukcjami, które umożliwią jego legalne i poprawne zainstalowanie oraz funkcjonowanie dla wszystkich zakupionych licencji. 3. Wszystkie rozwiązania, urządzenia i licencje oprogramowania dostarczone w ramach zamówienia, muszą być wolne od wad fizycznych i prawnych, fabrycznie nowe i nieużywane przed dniem dostarczenia do siedziby Zamawiającego, z wyłączeniem użycia niezbędnego dla przeprowadzenia testu ich poprawnej pracy. Nie dopuszcza się urządzeń i licencji typu refurbished. 4. Wszystkie dostarczone rozwiązania muszą pochodzić z oficjalnego kanału dystrybucji na terenie Unii Europejskiej i być zarejestrowane na Zamawiającego jako użytkownika końcowego. 5. Dostawa przedmiotu zamówienia wraz z instalacją będzie się odbywać na koszt i ryzyko Wykonawcy. 6. Przedmiot zamówienia jest dofinansowany w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – Komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” Inwestycja D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia”.
Los: LOT-0002
Titel: Część 5 – Dostawa i instalacja systemu rejestracji danych Centralnej Sterylizatornii
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i instalacja systemów informatycznych dla Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej, Al. Armii Krajowej 101, 43-316 Bielsko-Biała w ramach projektu „Rozwój usług cyfrowych i podniesienie poziomu cyberbezpieczeństwa w Szpitalu Wojewódzkim w Bielsku-Białej” realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – Komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” Inwestycja D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia”, w tym: 1) Dostawa i instalacja systemu rejestracji danych Centralnej Sterylizatornii – Część 5; spełniających parametry jakościowe określone w Załączniku Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwaną dalej „swz” oraz na warunkach określonych w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik Nr 4 do swz. 2. Dostawa oprogramowania wchodzącego w zakres przedmiotu zamówienia, obejmuje dostarczenie kodów licencyjnych lub nośników z programami ze wszelkimi kodami/instrukcjami, które umożliwią jego legalne i poprawne zainstalowanie oraz funkcjonowanie dla wszystkich zakupionych licencji. 3. Wszystkie rozwiązania, urządzenia i licencje oprogramowania dostarczone w ramach zamówienia, muszą być wolne od wad fizycznych i prawnych, fabrycznie nowe i nieużywane przed dniem dostarczenia do siedziby Zamawiającego, z wyłączeniem użycia niezbędnego dla przeprowadzenia testu ich poprawnej pracy. Nie dopuszcza się urządzeń i licencji typu refurbished. 4. Wszystkie dostarczone rozwiązania muszą pochodzić z oficjalnego kanału dystrybucji na terenie Unii Europejskiej i być zarejestrowane na Zamawiającego jako użytkownika końcowego. 5. Dostawa przedmiotu zamówienia wraz z instalacją będzie się odbywać na koszt i ryzyko Wykonawcy. 6. Przedmiot zamówienia jest dofinansowany w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – Komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” Inwestycja D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia”.
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 – Dostawa i instalacja rozwiązań umożliwiających integrację i wymianę danych z PUI w zakresie AI
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i instalacja systemów informatycznych dla Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej, Al. Armii Krajowej 101, 43-316 Bielsko-Biała w ramach projektu „Rozwój usług cyfrowych i podniesienie poziomu cyberbezpieczeństwa w Szpitalu Wojewódzkim w Bielsku-Białej” realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – Komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” Inwestycja D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia”, w tym: 1) Dostawa i instalacja rozwiązań umożliwiających integrację i wymianę danych z PUI w zakresie AI – Część 3; spełniających parametry jakościowe określone w Załączniku Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwaną dalej „swz” oraz na warunkach określonych w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik Nr 4 do swz. 2. Dostawa oprogramowania wchodzącego w zakres przedmiotu zamówienia, obejmuje dostarczenie kodów licencyjnych lub nośników z programami ze wszelkimi kodami/instrukcjami, które umożliwią jego legalne i poprawne zainstalowanie oraz funkcjonowanie dla wszystkich zakupionych licencji. 3. Wszystkie rozwiązania, urządzenia i licencje oprogramowania dostarczone w ramach zamówienia, muszą być wolne od wad fizycznych i prawnych, fabrycznie nowe i nieużywane przed dniem dostarczenia do siedziby Zamawiającego, z wyłączeniem użycia niezbędnego dla przeprowadzenia testu ich poprawnej pracy. Nie dopuszcza się urządzeń i licencji typu refurbished. 4. Wszystkie dostarczone rozwiązania muszą pochodzić z oficjalnego kanału dystrybucji na terenie Unii Europejskiej i być zarejestrowane na Zamawiającego jako użytkownika końcowego. 5. Dostawa przedmiotu zamówienia wraz z instalacją będzie się odbywać na koszt i ryzyko Wykonawcy. 6. Przedmiot zamówienia jest dofinansowany w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – Komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” Inwestycja D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia”.
Los: LOT-0004
Titel: Część 1 – Rozbudowa systemu informatycznego HIS
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i instalacja systemów informatycznych dla Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej, Al. Armii Krajowej 101, 43-316 Bielsko-Biała w ramach projektu „Rozwój usług cyfrowych i podniesienie poziomu cyberbezpieczeństwa w Szpitalu Wojewódzkim w Bielsku-Białej” realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – Komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” Inwestycja D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia”, w tym: 1) Rozbudowa systemu informatycznego HIS – Część 1; spełniających parametry jakościowe określone w Załączniku Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwaną dalej „swz” oraz na warunkach określonych w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik Nr 4 do swz. 2. Dostawa oprogramowania wchodzącego w zakres przedmiotu zamówienia, obejmuje dostarczenie kodów licencyjnych lub nośników z programami ze wszelkimi kodami/instrukcjami, które umożliwią jego legalne i poprawne zainstalowanie oraz funkcjonowanie dla wszystkich zakupionych licencji. 3. Wszystkie rozwiązania, urządzenia i licencje oprogramowania dostarczone w ramach zamówienia, muszą być wolne od wad fizycznych i prawnych, fabrycznie nowe i nieużywane przed dniem dostarczenia do siedziby Zamawiającego, z wyłączeniem użycia niezbędnego dla przeprowadzenia testu ich poprawnej pracy. Nie dopuszcza się urządzeń i licencji typu refurbished. 4. Wszystkie dostarczone rozwiązania muszą pochodzić z oficjalnego kanału dystrybucji na terenie Unii Europejskiej i być zarejestrowane na Zamawiającego jako użytkownika końcowego. 5. Dostawa przedmiotu zamówienia wraz z instalacją będzie się odbywać na koszt i ryzyko Wykonawcy. 6. Przedmiot zamówienia jest dofinansowany w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – Komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” Inwestycja D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia”.
Los: LOT-0005
Titel: Część 2 – Dostawa i instalacja rozwiązań umożliwiających zasilenie systemu P1
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i instalacja systemów informatycznych dla Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej, Al. Armii Krajowej 101, 43-316 Bielsko-Biała w ramach projektu „Rozwój usług cyfrowych i podniesienie poziomu cyberbezpieczeństwa w Szpitalu Wojewódzkim w Bielsku-Białej” realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – Komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” Inwestycja D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia”, w tym: 1) Dostawa i instalacja rozwiązań umożliwiających zasilenie systemu P1 – Część 2; spełniających parametry jakościowe określone w Załączniku Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwaną dalej „swz” oraz na warunkach określonych w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik Nr 4 do swz. 2. Dostawa oprogramowania wchodzącego w zakres przedmiotu zamówienia, obejmuje dostarczenie kodów licencyjnych lub nośników z programami ze wszelkimi kodami/instrukcjami, które umożliwią jego legalne i poprawne zainstalowanie oraz funkcjonowanie dla wszystkich zakupionych licencji. 3. Wszystkie rozwiązania, urządzenia i licencje oprogramowania dostarczone w ramach zamówienia, muszą być wolne od wad fizycznych i prawnych, fabrycznie nowe i nieużywane przed dniem dostarczenia do siedziby Zamawiającego, z wyłączeniem użycia niezbędnego dla przeprowadzenia testu ich poprawnej pracy. Nie dopuszcza się urządzeń i licencji typu refurbished. 4. Wszystkie dostarczone rozwiązania muszą pochodzić z oficjalnego kanału dystrybucji na terenie Unii Europejskiej i być zarejestrowane na Zamawiającego jako użytkownika końcowego. 5. Dostawa przedmiotu zamówienia wraz z instalacją będzie się odbywać na koszt i ryzyko Wykonawcy. 6. Przedmiot zamówienia jest dofinansowany w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – Komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” Inwestycja D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia”.