See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego o charakterze użyteczności publicznej w powiatowych przewozach pasażerskich na terenie Powiatu Inowrocławskiego
Beschreibung: Przewozy będą realizowane w oparciu o Plan Zrównoważonego Rozwoju Publicznego Transportu Zbiorowego dla Powiatu Inowrocławskiego przyjętego w drodze uchwały Radu Powiatu Inowrocławskiego na liniach komunikacyjnych, dla których organ stanowiący powiatu wyraził zgodę na zawarcie umowy o świadczenie usługi publicznego transportu zbiorowego o charkaterze użyteczności publicznej.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: KT.III.7140.76.2025