2. Verfahren
Verfahren
Titel: EA Leermiddelen PO - UN1EK Onderwijs en Opvang
Beschreibung: De opdracht heeft betrekking op de levering van leermiddelen en aanverwante materialen ten behoeve van de bij UN1EK aangesloten scholen. De opdracht omvat tevens de bijbehorende dienstverlening, voor zover deze direct samenhangt met de levering en het gebruik van de onder deze opdracht vallende leermiddelen. Kantoorartikelen maken eveneens deel uit van de opdracht, maar vormen een beperkt onderdeel van de totale opdrachtwaarde. zie Leidraad, geraamde waarde is inclusief alle optiejaren, prijsindexaties en onvoorzien en dient als maximaal bedrag.
Interne Kennung: 2026-LM-302033
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De opdracht heeft betrekking op de levering van leermiddelen en aanverwante materialen ten behoeve van de bij UN1EK aangesloten scholen. De opdracht omvat tevens de bijbehorende dienstverlening, voor zover deze direct samenhangt met de levering en het gebruik van de onder deze opdracht vallende leermiddelen. Kantoorartikelen maken eveneens deel uit van de opdracht, maar vormen een beperkt onderdeel van de totale opdrachtwaarde. De totale opdrachtwaarde voor de maximale looptijd van de Raamovereenkomst wordt geraamd op circa €2.000.000,- exclusief BTW. Dit betreft een inschatting op basis van historische uitgaven en toekomstige verwachtingen. Aan deze raming kunnen geen rechten worden ontleend.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Het betreft een Raamovereenkomst met een initiële looptijd van twee jaar. Na deze periode heeft Opdrachtgever de mogelijkheid om de Raamovereenkomst nog twee keer te verlengen met één jaar door het lichten van optiejaren. De maximale looptijd is daarmee vier jaar. De Raamovereenkomst expireert na afloop van de contractjaren (initieel ofwel na het lichten van optiejaren) ofwel na het bereiken van de maximale opdrachtwaarde.