2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przebudowa i rozbudowa hali lodowej wraz z budową parkingów, pylonu, masztów flagowych, zagospodarowaniem terenu oraz infrastrukturą towarzyszącą ‑ Etap I w ramach zadania „Przebudowa i rozbudowa Hali lodowej przy ul. Chemików 4 w Oświęcimiu”
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na przebudowie i rozbudowie Hali lodowej wraz z budową parkingów, pylonu, masztów flagowych, zagospodarowaniem terenu oraz infrastrukturą towarzyszącą ‑ Etap I w ramach zadania „Przebudowa i rozbudowa Hali lodowej przy ul. Chemików 4 w Oświęcimiu” w dokumentach zamówienia zwanego też „zadaniem inwestycyjnym” lub „inwestycją”. 2) Przedmiot zamówienia obejmuje budowę budynku oznaczonego w dokumentach zamówienia, w tym w dokumentacji projektowej, „SEGMENT A”. 3) Przedmiotem zamówienia, do wykonania którego zobowiązany będzie wykonawca wybrany w niniejszym postępowaniu, jest realizacja zadania inwestycyjnego zgodnie z wymogami i warunkami określonymi przez Zamawiającego, poprzez realizację robót budowlanych, wraz z dostawą niezbędnych materiałów, urządzeń i wyposażenia oraz realizacją wszelkich czynności towarzyszących w ramach inwestycji. 4) Zamawiający przewiduje współfinansowanie inwestycji ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej i Sportu w ramach „Programu inwestycji o szczególnym znaczeniu dla sportu na rok 2025”. Środki przeznaczone na sfinansowanie zamówienia dzielą się na koszty kwalifikowane i niekwalifikowane. Wysokość dofinansowania z Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej nie przekroczy poziomu 50% wysokości kosztów kwalifikowanych. Szczegóły zasad dofinansowania programu inwestycji strategicznych z Funduszu Kultury Fizycznej dostępne są na stronie internetowej Ministerstwa Sportu i Turystyki: www.msport.gov.pl. Wykonawca zobowiązany jest do zapoznania się z programem i zasadami przyznawania dofinansowania. 5) Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia (z zastrzeżeniem, o którym mowa w pkt 6) wraz z wymaganiami Zamawiającego, warunki realizacji zamówienia, odbioru i rozliczenia, warunki gwarancji i rękojmi określone zostały w dokumentach przedmiotowego zamówienia załączonych do SWZ, w tym m.in. w : a) dokumentacji projektowej, b) uzgodnieniach, c) przedmiarach robót, d) wzorze umowy w sprawie niniejszego zamówienia publicznego, e) wzorze dokumentu gwarancyjnego. 6) Zakresy ilościowe robót wskazane w SWZ i załącznikach do niej (w przedmiarach robót) są wartościami szacunkowymi i mogą ulec zmianie. Wskazane ilości nie stanowią zobowiązania Zamawiającego do zamówienia świadczenia w ilościach określonych w tych dokumentach. 7) Dokumenty publikowane przez Zamawiającego w związku z przedmiotowym postępowaniem, w tym dokumenty, o których mowa w pkt 6, stanowią całość i są podstawą dla obliczenia ceny ofertowej przez wykonawców. 8) Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane.
Interne Kennung: ZP.260.01.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45212200 Bauarbeiten für Sportanlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten, 45212211 Bau von Eislaufbahnen, 45233140 Straßenarbeiten, 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 37400000 Sportgeräte und -ausrüstungen, 45313100 Installation von Aufzügen, 45232130 Bau von Regenwasserrohrleitungen, 45232410 Kanalisationsarbeiten, 45232150 Arbeiten für Wasserversorgungsrohrleitungen, 45233200 Diverse Oberbauarbeiten, 45232140 Bau von Fernheizleitungsnetzen, 45331100 Installation von Zentralheizungen, 45331220 Installation von Klimaanlagen, 45331210 Installation von Lüftungsanlagen, 45332300 Verlegen von Abwasserleitungen, 45332200 Wasserinstallationsarbeiten, 45343000 Brandschutz-Installationsarbeiten, 45331110 Installation von Kesseln, 45112100 Grabenaushub, 45113000 Baustelleneinrichtung, 45122000 Aufschlussbohrungen, 45311100 Installation von elektrischen Kabeln, 45311200 Elektroinstallationsarbeiten, 45315300 Stromversorgungsanlagen, 45315600 Niederspannungsarbeiten, 45316100 Installation von Beleuchtungsanlagen im Freien, 45316110 Installation von Straßenbeleuchtungsanlagen, 45311000 Installation von Elektroanlagen, 45314310 Verlegen von Kabeln, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45312100 Installation von Brandmeldeanlagen, 45312310 Blitzschutzarbeiten, 45315100 Elektrotechnikinstallation, 45315700 Installation von Schaltanlagen, 45317300 Elektroinstallationsarbeiten für Stromverteilungsanlagen, 45312200 Installation von Einbruchmeldeanlagen, 45314200 Installation von Telefonleitungen, 45314300 Kabelinfrastruktur, 45314320 Installation von Computerkabelnetzen, 32562000 Glasfaserkabel, 32420000 Netzausrüstung, 32410000 Lokales Netz, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 51900000 Installation von Lenk- und Steuersystemen, 31625200 Brandmeldeanlagen, 32321200 Audiovisuelle Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten, 45212211 Bau von Eislaufbahnen, 45233140 Straßenarbeiten, 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 37400000 Sportgeräte und -ausrüstungen, 45313100 Installation von Aufzügen, 45232130 Bau von Regenwasserrohrleitungen, 45232410 Kanalisationsarbeiten, 45232150 Arbeiten für Wasserversorgungsrohrleitungen, 45233200 Diverse Oberbauarbeiten, 45232140 Bau von Fernheizleitungsnetzen, 45331100 Installation von Zentralheizungen, 45331220 Installation von Klimaanlagen, 45331210 Installation von Lüftungsanlagen, 45332300 Verlegen von Abwasserleitungen, 45332200 Wasserinstallationsarbeiten, 45343000 Brandschutz-Installationsarbeiten, 45331110 Installation von Kesseln, 45112100 Grabenaushub, 45113000 Baustelleneinrichtung, 45122000 Aufschlussbohrungen, 45311100 Installation von elektrischen Kabeln, 45311200 Elektroinstallationsarbeiten, 45315300 Stromversorgungsanlagen, 45315600 Niederspannungsarbeiten, 45316100 Installation von Beleuchtungsanlagen im Freien, 45316110 Installation von Straßenbeleuchtungsanlagen, 45311000 Installation von Elektroanlagen, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45312100 Installation von Brandmeldeanlagen, 45312310 Blitzschutzarbeiten, 45314310 Verlegen von Kabeln, 45315100 Elektrotechnikinstallation, 45315700 Installation von Schaltanlagen, 45317300 Elektroinstallationsarbeiten für Stromverteilungsanlagen, 45312200 Installation von Einbruchmeldeanlagen, 45314200 Installation von Telefonleitungen, 45314300 Kabelinfrastruktur, 45314320 Installation von Computerkabelnetzen, 32562000 Glasfaserkabel, 32420000 Netzausrüstung, 32410000 Lokales Netz, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 51900000 Installation von Lenk- und Steuersystemen, 31625200 Brandmeldeanlagen, 32321200 Audiovisuelle Geräte