2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering 2 elektrische graafmachines met hefcabine en R&O contract
Beschreibung: Betreft de levering van 2 elektrische graafmachines met hydraulische hefcabine. Tevens wordt er een all in onderhoudscontract aangeboden voor 10 jaar te voldoen in maandelijkse termijnen. De termijnen worden niet geïndexeerd tijdens de looptijd van het contract 2 stuks met hefcabine
Interne Kennung: 2026TS/17
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43262100 Mechanische Bagger
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Prijs
Beschreibung: Laagste prijs 2
Interne Kennung: 1