See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa Tablic multimedialnych (monitorów interaktywnych)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa 81 Tablic multimedialnych (monitorów interaktywnych). 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 9- Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia. 3. Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 30231320-6 Monitory dotykowe 4. Zamówienie finansowane jest w ramach projektu UE - Planu rozwojowego Przedsięwzięcia pn. "Modernizacja i wyposażenie obiektów dydaktycznych w związku ze zwiększeniem limitów przyjęć na studia medyczne – Uniwersytet Medyczny w Lublinie’’ będącego elementem Inwestycji D2.1.1 pn. „Inwestycje związane z modernizacją i doposażeniem obiektów dydaktycznych w związku ze zwiększeniem limitów przyjęć na studia medyczne”, realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” w ramach Umowy nr KPOD.07.05-IP.10-0023/24/KPO/1206/2025/99. 5. Zamawiający informuje, że wszystkie dostawy realizowane w ramach przedsięwzięcia pn. „Modernizacja i wyposażenie obiektów dydaktycznych w związku ze zwiększeniem limitów przyjęć na studia medyczne – Uniwersytet Medyczny w Lublinie " finansowane przez Unię Europejską ze środków Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – komponent D Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia, będącego elementem Inwestycji D2.1.1 pn. „Inwestycje związane z modernizacją i doposażeniem obiektów dydaktycznych w związku ze zwiększeniem limitów przyjęć na studia medyczne” (DNSH), w rozumieniu art. 17 rozporządzenia (UE) 2020/852 (rozporządzenie w sprawie taksonomii). Wykonawca zobowiązany jest do dostarczenia dokumentów potwierdzających spełnienie zasady DNSH oraz udzielania wyjaśnień w tym zakresie na wezwanie Zamawiającego. 6. Zamawiający informuje, iż dane kontrahentów i wykonawców zaangażowanych w realizację przedmiotu zamówienia mogą być wykorzystywanie i przetwarzane przez Ministerstwo Zdrowia w systemach Arachne i SKANER. System Arachne jest systemem teleinformatycznym, prowadzonym przez Komisję Europejską, który przez zastosowanie algorytmów przeliczeniowych kalkuluje ryzyko wystąpienia nieprawidłowości dotyczącej zapobiegania korupcji, nadużyć finansowych, konfliktu interesów i podwójnego finansowania. Aplikacja Skaner oznacza aplikację połączoną z CST2021 (systemu teleinformatycznego utworzonego i utrzymywanego przez ministra właściwego do spraw rozwoju regionalnego do obsługi w szczególności reform, inwestycji i przedsięwzięć KPO) oraz innymi źródłami danych (m.in. KRS, CEiDG, CRBR) umożliwiającą pobieranie z poszczególnych źródeł danych takich jak: dane identyfikacyjne, informacje o podmiotach i osobach powiązanych, listę beneficjentów rzeczywistych, kody PKD, informacje o realizowanych projektach, informacje o zamówieniach."
Vorherige Bekanntmachung: 681140-2025
Interne Kennung: DZP.25.67.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Termin składania ofert został skrócony na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 1 ustawy Pzp ponieważ wstępne ogłoszenie informacyjne zostało opublikowane Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej pod numerem Dz.U. S: 109/2025 369215-2025 z datą publikacji 10/06/2025.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32322000 Multimediaausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001