2. Verfahren
Verfahren
Titel: Facilitaire Non-Food Artikelen & Medische Disposables
Beschreibung: Dit betreft een Europese Aanbesteding van het Amsterdam UMC, UMC Utrecht, Maastricht UMC+, UMC Groningen en Leids UMC. De Europese Aanbesteding betreft de levering van Facilitaire Non-Food Artikelen in perceel 1 voor 5 UMC's tezamen en Medische Disposables in perceel 2 voor Leids UMC. Inschatting waar geen rechten aan ontleend kunnen worden ongeveer 3,3 MLN per jaar voor 5 UMC tezamen in perceel 1. Inschatting waar geen rechten aan ontleend kunnen worden ongeveer 120.000 per jaar voor Leids UMC in perceel 2.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39220000 Küchenausstattung, Haushalts- und Heimartikel, Catering-Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 19640000 Müllsäcke und -beutel aus Polyethylen, 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel, 33700000 Körperpflegeprodukte, 39222000 Gastronomiebedarf, 39525800 Putztücher
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Facilitaire Non-Food Artikelen
Beschreibung: De onderhavige aanbesteding heeft betrekking op de levering van Facilitaire Non-Food artikelen voor 5 UMC's. Het doel van de aanbesteding is te komen tot een overeenkomst met één (1) Leverancier. Deelnemende UMC's: Amsterdam UMC, UMC Utrecht, Maastricht UMC+, UMC Groningen en Leids UMC Producten die onderdeel zullen uitmaken van dit perceel zijn: Schoonmaakartikelen en -materialen, Cateringproducten en restauratieve voorzieningen, Persoonlijke verzorgingsartikelen. Inschatting waar geen rechten aan ontleend kunnen worden, ongeveer 3,3 MLN per jaar voor 5 UMC tezamen.
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 19640000 Müllsäcke und -beutel aus Polyethylen, 33700000 Körperpflegeprodukte, 39222000 Gastronomiebedarf, 39525800 Putztücher
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vervangende artikelen en artikelen die in aard en gebruik vergelijkbaar zijn binnen dezelfde categorieën.
Los: LOT-0002
Titel: Medische Disposables
Beschreibung: De onderhavige aanbesteding heeft betrekking op de levering van Medische disposables voor Leids UMC. Het doel van de aanbesteding is te komen tot een overeenkomst met één (1) Leverancier. Producten die onderdeel zullen uitmaken van dit perceel zijn: Medische Disposables. Inschatting waar geen rechten aan ontleend kunnen worden, ongeveer 120.000 per jaar voor LUMC.
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel