2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vrijwillige transparantie - WOZ-applicatie
Beschreibung: De gemeente Veendam maakt bekend voornemens te zijn de bestaande overeenkomst voor de WOZ‑applicatie, waarin de dienstverlening herwaardering, bezwaarafhandeling en afhandeling van beroepszaken is belegd, tijdelijk te verlengen. Deze verlenging betreft de periode van 1 januari 2027 tot en met 30 juni 2027 en is noodzakelijk in verband met het doorlopen van een nieuwe aanbestedingsprocedure voor deze dienstverlening. De overeenkomst zal niet eerder gesloten worden dan na het verstrijken van een termijn van 20 kalenderdagen na publicatie van deze aankondiging. De verlenging heeft een uitsluitend tijdelijk en overbruggend karakter, is beperkt tot maximaal zes (6) maanden en leidt niet tot een inhoudelijke uitbreiding of wijziging van de opdracht. Gedurende deze periode wordt de nieuwe aanbestedingsprocedure afgerond en de implementatie van het nieuwe systeem uitgevoerd, zodat een nieuwe overeenkomst uiterlijk per 1 juli 2027 in werking kan treden.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1