See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Projekt i budowa drogi ekspresowej S19 Białystok–Lubartów, Kock(początek obwodnicy)-Lubartów w. „Lubartów Północ”, odc. 1 Obwodnica Kocka i Woli Skromowskiej(dobudowa drugiej jezdni) dł. ok. 7,839 km.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Projekt i budowa drogi ekspresowej S19 Białystok – Lubartów, Kock (początek obwodnicy) - Lubartów w. „Lubartów Północ”, odc. 1 Obwodnica Kocka i Woli Skromowskiej (dobudowa drugiej jezdni) o dł. ok. 7,839 km.
Interne Kennung: O.LU.D-3.2410.1.2021.af
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 45233120 Straßenbauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Zamówienie polega na wykonaniu prac projektowych, wykonaniu robót budowlanych w zakresie: dobudowy drugiej jezdni drogi ekspresowej, korekty łącznic węzłów „Kock Północ” i „Kock Południe”, budowy dodatkowej jezdni, wykonanie pasów utwardzeń terenu na potrzeby utrzymania drogi ekspresowej, obiektów inżynierskich, wydłużenia przepustów, budowy przejścia dla pieszych, budowy i przebudowy: systemu odwodnienia korpusu drogowego, sieci sanitarnej, wodociągowej, telekomunikacyjnej i energetycznej, budowy systemu zarządzania ruchem, częściowej przebudowy ogrodzenia drogi, robót rozbiórkowych oraz przygotowaniu dokumentacji i uzyskaniu wymaganych decyzji pozwalających na prawidłowe użytkowanie drogi. Powyżej 5 350 000 EUR.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45100000 Baureifmachung, 45110000 Abbruch von Gebäuden sowie allgemeine Abbruch- und Erdbewegungsarbeiten, 45112000 Aushub- und Erdbewegungsarbeiten, 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 45221000 Bauarbeiten für Brücken, Tunnel, Schächte und Unterführungen, 45221120 Bau von Viadukten, 45231000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, 45233000 Bauarbeiten, Fundamentierungsarbeiten und Oberbauarbeiten für Fernstraßen und Straßen, 45233125 Bau von Straßenkreuzungen, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45340000 Installation von Zäunen, Geländern und Sicherheitseinrichtungen, 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71330000 Verschiedene von Ingenieuren erbrachte Dienstleistungen, 71350000 Wissenschaftliche und technische Dienstleistungen im Ingenieurwesen, 71510000 Standortbegehung