2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa stałej opieki serwisowej nad szafami klimatyzacji precyzyjnej w budynku Centrum Nauk Biologiczno-Chemicznych Uniwersytetu Warszawskiego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego usługi stałej opieki serwisowej nad szafami klimatyzacji precyzyjnej w budynku Centrum Nauk Biologiczno-Chemicznych UW przy ul. Żwirki i Wigury 101 w Warszawie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa „Opis przedmiotu zamówienia” stanowiący załącznik nr 2 do SWZ oraz wzór umowy stanowiący załącznik nr 8 do SWZ.
Interne Kennung: POUZ-361/333/2025/CNBC
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50730000 Reparatur und Wartung von Kühlgruppen
5. Los
Los: LOT-0001