2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sada didaktických materiálů pro MŠ a ZŠ - III. vyhlášení
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je poskytnutí služby v podobě tvorby komplexního, metodicky soudržného a pedagogicky využitelného souboru didaktických sad (dále také DS) určených pro mateřské a základní školy v Ústeckém kraji. Témata sad reflektují aktuální výzvy spravedlivé transformace regionu a zároveň rozvíjejí dovednosti a postoje, které budou žáci potřebovat v proměnlivém světě – kompetence k učení, spolupráci, tvořivosti, řešení problémů a aktivnímu zapojení. Veřejná zakázka je ve smyslu § 35 a § 101 zákona rozdělena na 6 samostatných částí. Účastník může podat nabídku do libovolného počtu částí, tzn. i do jedné části i všech částí veřejné zakázky. Zadavatel neomezuje počet částí, které lze zadat jednomu účastníkovi zadávacího řízení. Předmět specifikace a vymezení rozsahu jednotlivých částí veřejné zakázky je uveden v podkapitolách 3.1.1 - 3.1.6 zadávací dokumentace.
Interne Kennung: 006-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
5. Los
Los: LOT-0006
Titel: Didaktické sady pro MŠ – Tematická oblast „Poznáváme a tvoříme náš domov v Ústeckém kraji“
Beschreibung: Viz kap. 3.1.6 Zadávací dokumentace.
Interne Kennung: Část 6 VZ
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Podmínky změny nabídkové ceny a obchodních podmínek Změna nabídkové ceny je možná v případě, že v průběhu realizace předmětu plnění veřejné zakázky dojde ke změnám sazeb DPH. V tomto případě bude celková nabídková cena upravena podle výše sazeb DPH platných v době vzniku zdanitelného plnění. Případné další změny nabídkové ceny jsou možné v souladu s ustanovením § 100 zákona. Zadavatel si v souladu s § 100 zákona vyhrazuje možnost změny závazku ze smlouvy v případě změny sazby daně z přidané hodnoty (DPH), která nastane po dni podání nabídky a která má přímý dopad na cenu plnění podle smlouvy. V takovém případě bude cena za plnění upravena tak, že se k původní ceně bez DPH připočte DPH ve výši odpovídající nové zákonné sazbě platné ke dni uskutečnění zdanitelného plnění. Tato změna nemění povahu veřejné zakázky, nevede ke zvýhodnění dodavatele ani k rozšíření předmětu plnění, a bude provedena formou písemného dodatku ke smlouvě. Zadavatel si dále podle § 100 odst. 1 zákona vyhrazuje možnost změny závazku ze smlouvy spočívající v prodloužení termínu dokončení díla o maximálně 30 kalendářních dnů, pokud v průběhu realizace zakázky nastanou objektivní okolnosti, které mají vliv na řádné dokončení plnění a které nebyly způsobeny dodavatelem. Takovými objektivními okolnostmi mohou být zejména: • zpoždění v poskytnutí nezbytných podkladů, připomínek nebo součinnosti ze strany zadavatele či jiných zapojených subjektů projektu, • nutnost provést doplnění nebo úpravy výstupů na základě připomínek metodického výboru, řídicího orgánu OPST jakožto poskytovatele dotace, hodnotitele nebo jiných partnerů projektu, • nezbytnost koordinace s navazujícími aktivitami či výběrovými řízeními v rámci projektu, • nebo jiné okolnosti organizačního či technického charakteru, které nemohl dodavatel ovlivnit a které mají prokazatelný dopad na termín plnění.
Los: LOT-0005
Titel: Didaktické sady pro ZŠ - Podnikavost a inovace pro naši budoucnost
Beschreibung: Viz kap. 3.1.5 Zadávací dokumentace.
Interne Kennung: Část 5 VZ
Los: LOT-0004
Titel: Didaktické sady pro ZŠ - Technika a technologie: kompetence pro život
Beschreibung: Viz kap. 3.1.4 Zadávací dokumentace.
Interne Kennung: Část 4 VZ
Los: LOT-0003
Titel: Didaktické sady pro ZŠ - Energetická proměna Ústeckého kraje s respektem k životnímu prostředí
Beschreibung: Viz kap. 3.1.3 Zadávací dokumentace.
Interne Kennung: Část VZ 3
Los: LOT-0001
Titel: Didaktické sady pro ZŠ - Náš domov Ústecký kraj: příběhy míst, kde žijeme
Beschreibung: Viz kap. 3.1.1 Zadávací dokumentace.
Interne Kennung: Část VZ 1
Beschreibung der Optionen: 3.9 Podmínky změny nabídkové ceny a obchodních podmínek Změna nabídkové ceny je možná v případě, že v průběhu realizace předmětu plnění veřejné zakázky dojde ke změnám sazeb DPH. V tomto případě bude celková nabídková cena upravena podle výše sazeb DPH platných v době vzniku zdanitelného plnění. Případné další změny nabídkové ceny jsou možné v souladu s ustanovením § 100 zákona. Zadavatel si v souladu s § 100 zákona vyhrazuje možnost změny závazku ze smlouvy v případě změny sazby daně z přidané hodnoty (DPH), která nastane po dni podání nabídky a která má přímý dopad na cenu plnění podle smlouvy. V takovém případě bude cena za plnění upravena tak, že se k původní ceně bez DPH připočte DPH ve výši odpovídající nové zákonné sazbě platné ke dni uskutečnění zdanitelného plnění. Tato změna nemění povahu veřejné zakázky, nevede ke zvýhodnění dodavatele ani k rozšíření předmětu plnění, a bude provedena formou písemného dodatku ke smlouvě. Zadavatel si dále podle § 100 odst. 1 zákona vyhrazuje možnost změny závazku ze smlouvy spočívající v prodloužení termínu dokončení díla o maximálně 30 kalendářních dnů, pokud v průběhu realizace zakázky nastanou objektivní okolnosti, které mají vliv na řádné dokončení plnění a které nebyly způsobeny dodavatelem. Takovými objektivními okolnostmi mohou být zejména: • zpoždění v poskytnutí nezbytných podkladů, připomínek nebo součinnosti ze strany zadavatele či jiných zapojených subjektů projektu, • nutnost provést doplnění nebo úpravy výstupů na základě připomínek metodického výboru, řídicího orgánu OPST jakožto poskytovatele dotace, hodnotitele nebo jiných partnerů projektu, • nezbytnost koordinace s navazujícími aktivitami či výběrovými řízeními v rámci projektu, • nebo jiné okolnosti organizačního či technického charakteru, které nemohl dodavatel ovlivnit a které mají prokazatelný dopad na termín plnění.
Los: LOT-0002
Titel: Didaktické sady pro ZŠ - Lidé a technologie v proměnách Ústeckého kraje
Beschreibung: Viz kap. 3.1.2 Zadávací dokumentace.
Interne Kennung: Část VZ 2