297039-2026 - Wettbewerb
Belgien – Dienstleistungen von Architekturbüros – Ontwerp voor de nieuwbouw van een kinderdagverblijf te Aalter
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOntwerp voor de nieuwbouw van een kinderdagverblijf te Aalter
BeschreibungDe opdracht van de ontwerper omvat het ontwerpen van een kinderdagverblijf volgens de visie van de VZW, de opmaak van documenten en indienen van de aanvraag voor de omgevingsvergunning voor stedenbouwkundige handelingen, opmaak opdrachtdocumenten voor en begeleiding bij gunning en de uitvoering van de overheidsopdracht voor werken voor de bouw van het nieuw kinderdagverblijf. Binnen het kader van de aan de ontwerper toevertrouwde werken bestaat de opdracht uit: 1. Besprekingen met de bouwheer en het opmaken van schetsen overeenkomstig deze besprekingen; 2. Voorbereidende contacten met de officiële instanties steeds in aanwezigheid van de bouwheer (o.a. subsidiërende overheid, brandweer, gemeente, ruimtelijke ordening, nutsmaatschappijen,…); 3. Studieopdrachten voor technische installaties en stabiliteit, EPB en akoestiek; 4. Het uitwerken en het opmaken van voorontwerpen en een technisch verslag omtrent de bouwmethode: schaal 1/100 of 1/50; 5. Het opstellen van het ruimtelijk en technisch programma; 6. Het opmaken van een schriftelijke raming van de kostprijs van de werken; 7. Het opmaken en samenstellen van het dossier voor stedenbouwkundig attest - omgevingsvergunning; 8. Het opmaken van uitvoeringsdossiers per fase, schaal 1/50; 9. Het opmaken van het bijzonder bestek (administratieve en technische bepalingen), de beschrijving van de werken, een gedetailleerde meetstaat, een samenvattende meetstaat en een raming op meetstaat; 10. Medewerking bij de aanbesteding van de werken en leveringen, het opstellen van het verslag van nazicht, prijsnazicht en voorstel van toewijzing; 11. Het verschaffen van alle nodige uitvoeringstekeningen op de nuttige schalen; 12. Coördinatie van alle gespecialiseerde studies en van de aannemingen; het verstrekken aan de aannemers van de nodige informaties, instructies; 13. Leiding, coördinatie en controle op de uitvoering van de werken tot volledige afwerking; 14. Het leiden van de werfvergaderingen, het opstellen en verspreiden van de werfverslagen aan alle betrokkenen; 15. Het technisch nazicht van de min-meerwerken behoort tot de opdracht van de ontwerper. Het opvolgen en bewaken van het budget tijdens de uitvoering - het tijdig nazien van de min-meerwerken, de vorderingsstaten en verrekeningen, dient voorzien te worden in de offerte. 16. Het bijstaan van de bouwheer bij problemen/conflicten op de werf. Indien nodig voorbereiding van PV’s van niet vordering der werken, laattijdige uitvoering, ingebrekestelling,… aangetekend schrijven i.v.m. termijnoverschrijding,… 17. De bouwheer bijstaan bij de voorlopige en definitieve oplevering en het opstellen van de processen-verbaal. De controle en coördinatie van alle werkzaamheden tussen voorlopige en definitieve oplevering. De opdracht omvat dus de volledige begeleiding van de aanbesteder in de realisatie van deze opdracht: dit vanaf het finaliseren van de goedgekeurde voorontwerpen, de aanvraag van de omgevingsvergunning, het opmaken van de lastenboeken, meetstaten en adviseren van de kwalitatieve selectie van de aannemers, het vergelijkend onderzoek van de offertes met het gunningsadvies, de leiding en de controle op de uitvoering van de werken tot en met de definitieve oplevering van het bouwproject. Het toezicht op de nieuwbouwwerken geldt met inbegrip van stabiliteit, speciale technieken en alle overige noodzakelijke werkzaamheden. De ontwerper verbindt zich ertoe de aanbestedende overheid regelmatig te informeren over alle stadia van ontwerp en uitvoering van de werken. Daartoe worden er op regelmatige en overeengekomen tijdstippen vergaderingen gehouden, waarop de ontwerper de nodige schetsen, technische nota’s en documentatie in 3 exemplaren voorlegt. De notulen van die vergaderingen worden door de ontwerper opgesteld en binnen 2 werkdagen overgemaakt aan de aanbestedende overheid. In elk stadium van de uitvoering van de opdracht blijft de ontwerper in nauw contact met de aanbestedende overheid om die laatste de gelegenheid te geven zijn wensen inzake het programma van eisen, de opvatting, de aard van de materialen en dergelijke bij te stellen. De opdracht zal door de ontwerper vervuld worden in nauwe samenwerking met de betrokken partijen en rekening houdend met alle instructies en beslissingen door de aanbestedende overheid gegeven tijdens de werfvergaderingen of schriftelijk aan de ontwerper meegedeeld.
Interne Kennung2026_001_AALTER
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros
5. Los
LosLOT-0001
Titel2026_001_AALTER - 1
Interne Kennung1