297072-2026 - Ergebnis
Dänemark – Geschenkartikel – Annullationsbekendtgørelse vedr.: EU Udbud vedrørende indkøb af julegaver til medarbejdere i Ballerup Kommune via webshop, inkl. levering, 2026
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelAnnullationsbekendtgørelse vedr.: EU Udbud vedrørende indkøb af julegaver til medarbejdere i Ballerup Kommune via webshop, inkl. levering, 2026
BeschreibungAnnullation af udbud af kontrakt vedrørende indkøb af julegaver til medarbejdere i Ballerup Kommune via en webshop, inkl. levering, for julen 2026.Kontrakten genudbydes hurtigst muligt.
Interne Kennung88.12.00-P20-2-26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensDet er et offentligt udbud.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18530000 Geschenkartikel
5. Los
LosLOT-0000