2. Verfahren
Verfahren
Titel: Accountantsdiensten
Beschreibung: Orionis Walcheren wenst door middel van deze Europese openbare aanbesteding een dienstverleningsovereenkomst te sluiten met één opdrachtnemer voor de uitvoering van accountantsdiensten. De opdrachtwaarde is, over de gehele looptijd van de Overeenkomst, inclusief opties en verlengingsmogelijkheden (totaal maximaal 8 jaar), geraamd op € 560.000 - € 800.000 euro (exclusief btw). De geraamde waarde is indicatief. Er kunnen geen rechten aan worden ontleend.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79200000 Dienstleistungen im Bereich Rechnungslegung und -prüfung sowie Steuerwesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79210000 Rechnungslegung und -prüfung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: 1
Beschreibung: Orionis Walcheren wenst door middel van deze Europese openbare aanbesteding een dienstverleningsovereenkomst te sluiten met één opdrachtnemer voor de uitvoering van accountantsdiensten. Alle ondernemers die aan de eisen voldoen worden uitgenodigd een inschrijving in te dienen. Dat kan zelfstandig, als samenwerkingsverband en/of door een beroep te doen op derden. De opdrachtwaarde is, over de gehele looptijd van de Overeenkomst, inclusief opties en verlengingsmogelijkheden (totaal maximaal 8 jaar), geraamd op € 560.000 - € 800.000 euro (exclusief btw). De geraamde waarde is indicatief. Er kunnen geen rechten aan worden ontleend.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie onderstaande verleningen.