2. Verfahren
Verfahren
Titel: Boomveiligheidscontrole en onderhoudsinventarisatie
Beschreibung: De raamovereenkomst betreft het uitvoeren van de boomveiligheidscontrole en onderhoudsinventarisatie (BVO) van bomen binnen de gemeente Vlaardingen. Met de inspectiegegevens stelt de gemeente een kap- en snoeiprogramma op. Gebreken in deze data kunnen grote gevolgen hebben tijdens de uitvoering. De gemeente Vlaardingen hecht daarom grote waarde aan juistheid en betrouwbaarheid van de inspectiedata. Deze betrouwbaarheid bestaat uit het zo volledig mogelijk signaleren en het zo eenduidig en correct mogelijk registreren van de vergelijkbare situaties, zoals veiligheidsproblemen en onderhoudstoestanden. Er wordt een raamovereenkomst gesloten met één (1) opdrachtnemer voor een periode van drie (3) jaar met een optie om nog eens drie (3) maal één (1) jaar te verlengen. (geraamde waarde voor 3 jaar en 3 optiejaren totaal).
Interne Kennung: IV.2025.100179
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211500 Baumpflege
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Perceel 1
Beschreibung: Boomveiligheidscontrole en onderhoudsinventarisatie (1 Perceel)
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Er wordt een raamovereenkomst gesloten met één (1) opdrachtnemer voor een periode van drie (3) jaar met een optie om nog eens drie (3) maal één (1) jaar te verlengen