2. Verfahren
Verfahren
Titel: Přístavba základní umělecké školy ve Vysokém Mýtě
Beschreibung: Předmětem zakázky je přístavba základní umělecké školy ve Vysokém Mýtě, parkovacích stání a zpevněných ploch. Přístavba má 3 nadzemní podlaží. Přístavba má obdélníkový půdorys o rozměrech 17,97m x 14,60m, maximální výška atiky je 15,975m. Stavba bude probíhat na parcele č. 1072, 1070, 4867 v k. ú. Vysoké Mýto. Zakázka bude provedena podle projektové dokumentace z 02/2026 pod názvem „Přístavba základní umělecké školy ve Vysokém Mýtě“ vypracované firmou Ateliér 2, IČO 27574261, se sídlem Kunětická 2534/2, 120 00 PRAHA 2 - VINOHRADY.
Interne Kennung: 1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otevřené řízení dle ZZVZ
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001