See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości z terenu gminy Złotniki Kujawskie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe świadczenie usługi odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych zmieszanych i zbieranych selektywnie z terenu gminy Złotniki Kujawskie w tym: 1. odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych zmieszanych oraz odpadów komunalnych zbieranych selektywnie z nieruchomości na których zamieszkują mieszkańcy ; 2. odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych selektywnie zebranych z Punktu Selektywnej Zbiórki odpadów Komunalnych zlokalizowanego w Mierzwinie gm. Złotniki Kujawskie; 3. odbieranie ze specjalistycznych pojemników przeznaczonych do selektywnej zbiórki przeterminowanych leków, usytuowanych w aptekach i ośrodkach zdrowia na terenie Gminy Złotniki Kujawskie; 4. odbieranie ze specjalistycznych pojemników przeznaczonych do selektywnej zbiórki zużytych baterii, usytuowanych w budynkach użyteczności publicznej na terenie Gminy Złotniki Kujawskie; 5. wyposażenie nieruchomości zamieszkałych w worki do segregacji odpadów w odpowiednim kolorze oznaczonym napisem określającym rodzaj wewnątrz odpadu; 6. wyposażenie nieruchomości zamieszkałych będących własnością Gminy Złotniki Kujawskie, na których zamieszkują mieszkańcy w pojemniki do zbierania odpadów komunalnych; 7. wyposażenie nieruchomości zamieszkałych, na których znajduje się zabudowa wielorodzinna w pojemniki do zbierania odpadów komunalnych; 8. dostarczenie i ustawienie we wskazanych przez Zamawiającego punktach, specjalne pojemniki do zbierania przeterminowanych lekarstw i zużytych baterii.
Vorherige Bekanntmachung: 97630-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 271.1.2.2025