297132-2026 - Ergebnis
Tschechien – Xerografisches Papier – DNS-Centrální nákup kancelářského papíru
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDNS-Centrální nákup kancelářského papíru
BeschreibungZadavatel v rámci této veřejné zakázky zavede DNS, kterým se rozumí plně elektronický, otevřený systém pro zadávání veřejných zakázek, jejichž předmětem je pořízení běžného, obecně dostupného zboží. Zadavatel tímto zadávacím řízení zavádí DNS ve smyslu § 138 ZZVZ, přičemž v rámci tohoto zadávacího řízení postupuje přiměřeně podle pravidel pro užší řízení dle § 58 ZZVZ. Zadavatel všem dodavatelům zařazeným do DNS zašle Výzvu k podání nabídek na konkrétní plnění za podmínek uvedených v jednotlivých Výzvách k podání nabídek. Každý veřejná zakázka zadávaná v rámci DNS bude specifikována, co do rozsahu a podmínek, až v rámci Výzvy k podání nabídek dle § 141 ZZVZ. Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky kancelářského papíru pro Olomoucký kraj a jeho příspěvkové organizace (dále jen zboží). Součástí dodávky kancelářského papíru je i recyklovaný kancelářský papír vhodný pro tisk v černobílých a barevných laserových i inkoustových tiskárnách nebo kopírovacích strojích. Více viz ZD.
Vorherige Bekanntmachung21003-2022
Interne KennungKÚOK/55865/2022/OKŘ/7923
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des VerfahrensJedná se o čtvrtletní uveřejnění výsledků minitendrů č. 15 a 16 Kategorie 1 a 2 DNS. Konečná hodnota je součtem nabídkových cen za minitendr č. 15 a 16 Kategorie 1 a 2 DNS.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30197644 Xerografisches Papier
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30197630 Druckpapier
5. Los
LosLOT-0001
TitelDodávka kancelářského papíru S POŽADAVKEM na poskytování náhradního plnění
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky jsou dodávky kancelářského papíru pro Olomoucký kraj a pro příspěvkové organizace Olomouckého kraje (dále jen zboží). Více viz ZD
Interne KennungMinitender 17 - Kategorie 1
Haupteinstufung (cpv): 30197630 Druckpapier
LosLOT-0002
TitelDodávka kancelářského papíru BEZ POŽADAVKU na poskytování náhradního plnění
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky jsou dodávky kancelářského papíru pro příspěvkové organizace Olomouckého kraje (dále jen zboží). Více viz ZD
Interne KennungMinitender 17 - Kategorie 2