2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA –ZAKUP ODZIEŻY ROBOCZEJ, OCHRONNEJ ORAZ SPRZĘTU OCHRONY OSOBISTEJ- CZĘŚĆ V, VI
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: DOSTAWA –ZAKUP ODZIEŻY ROBOCZEJ, OCHRONNEJ ORAZ SPRZĘTU OCHRONY OSOBISTEJ- CZĘŚĆ V, VI( ODZIEŻ PERSONELU KUCHENNEGO, KAMIZELKI TAKTYCZNE OWC) wg zestawienia asortymentowo-ilościowego zawartego w formularzu ofertowym zgodnie z Załącznikiem nr 1 do SWZ. Uwaga!!! Przedmiotowe zamówienie jest udzielane w trzech (III) częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania o udzielenie zamówienia, oznaczonych numerami spraw: - Część I - MAT/105/DB/2026 - Część II - MAT/105/MT/2026 - Część III- MAT/105/AW/2026 i obejmujących w sumie 6 (sześć ) części. Przedmiotowe postępowanie MAT/105/AW/2026 obejmuje 2 (dwie) części całego zamówienia, w tym: część 5,6 zamówienia. Projektowane postanowienia umowy stanowiące Załącznik nr 2 do SWZ dotyczą wszystkich 6 (sześciu) części całego zamówienia udzielanego w częściach. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i wymagania do niego znajdują się w Projektowanych postanowieniach umowy (wraz załącznikami) stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: MAT/105/AW/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie jest prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy Pzp. Zamawiający w niniejszym postępowaniu skorzysta z dyspozycji art.139 ust. 2 ustawy Pzp, zgodnie z którym Wykonawca nie jest obowiązany do złożenia wraz ofertą oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust 1. ustawy Pzp tj. dokumentu JEDZ. Zamawiający może najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. Do udzielenia zamówienia będącego przedmiotem niniejszego postępowania stosuje się przepisy cyt. Ustawy Pzp oraz akty wykonawcze wydane na jej podstawie, a w sprawach nieuregulowanych ustawą - przepisy ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 Kodeks Cywilny (dalej jako: KC).
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18100000 Arbeitskleidung, besondere Arbeitsbekleidungen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CZĘŚĆ V- ODZIEŻ PERSONELU KUCHENNEGO
Interne Kennung: CZĘŚĆ V MAT/105/AW 2026
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający informuje, iż w niniejszym postępowaniu nie przewiduje udzielenia zamówień opcjonalnych.
Los: LOT-0002
Titel: CZĘŚĆ VI- KAMIZELKI TAKTYCZNE OWC
Interne Kennung: CZĘŚĆ VI MAT/105/AW 2026