297168-2026 - Ergebnis
Polen – Straßenreinigung und Straßenkehrdienste – Utrzymanie ulic w czystości na terenie Miasta Gniezna
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUtrzymanie ulic w czystości na terenie Miasta Gniezna
Beschreibung1. Przedmiot zamówienia stanowi utrzymanie ulic w czystości na terenie Miasta Gniezna. 2.Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności: 2.1. Zimowe utrzymanie ulic gminnych: od dnia 16 listopada 2026 r. do dnia 31 marca 2027 r. 2.2.Letnie utrzymanie ulic gminnych, od dnia 31 marca 2026 r. do dnia 15 listopada 2026 r. 2.3.W ramach realizacji przedmiotu zamówienia Wykonawca zapewnia: 2.3.1. Lokalizację bazy sprzętowo – dyspozycyjnej wraz ze środkami łączności na terenie miasta Gniezna, 2.3.2. Przewóz martwych zwierząt (z pominięciem dzikich zwierząt leśnych, chorych na ASF np. dzik,) zebranych z pasa drogowego dróg gminnych na terenie Miasta Gniezna, w miejsce wskazane przez Zamawiającego.
Interne KennungWD.271.1.2.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung, 90600000 Reinigung und Sanierung des städtischen und ländlichen Raumes, und zugehörige Dienstleistungen, 90630000 Glatteisbeseitigung, 90611000 Straßenreinigung, 90612000 Straßenkehrdienste, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
LosLOT-0001