29718-2025 - Ergebnis
Tschechien – Dienstleistungen in der Forstwirtschaft – DNS_Péče o lesní ekosystémy na území NP a CHKO Šumava
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDNS_Péče o lesní ekosystémy na území NP a CHKO Šumava
BeschreibungPředmětem tohoto zadávacího řízení je zavedení DNS s názvem „DNS_Péče o lesní ekosystémy na území NP a CHKO Šumava“, jehož předmětem je provádění lesnických činností, zejména těžební a pěstební práce. Předmět veřejné zakázky je podrobně specifikován v technologických listech, které tvořily přílohu č. 7 zadávací dokumentace.
Interne KennungDNS_Péče o lesní ekosystémy na území NP a CHKO Šumava
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrensdle § 138 ZZVZ
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
5. Los
LosLOT-0001